Antónia - Slzy v raji  (2003)

Antonia - Tränen im Paradies 
105 min   46%
Réžia: Ernst Josef Lauscher
Scenár: Ronald Mühlfellner
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
pokračovanie úspešného romantického príbehu Antónia. Medzi láskou a mocou. Len 2 roky po smrti Leonarda a po nešťastnej havárii žije Antónia na zámku v šťastnom manželstve s Moritzom a malou dcérkou. Zdá sa, že ich šťastie už nemôže narušiť nič, no ona má občas pocit, akoby stále počula ozveny osudného výstrelu, ktorý jej priniesol toľko nešťastia. A naozaj okolo šťastnej rodiny sa začínajú sťahovať mraky. Starý známy reportér Waltz chce vydať knihu s Antóniiným životopisom, ale keďže tá už žije pokojným rodinným životom, je pre vydavateľa nezaujímavá. Waltz potrebuje vyhrabať nejaký škandál a šťastnou náhodou natrafí na šesť rokov starú fotku Moritza s bývalou priateľkou Tatianou Bruniovou. Zhodou okolností Tatiana práve zomiera pri havárii lietadla a zostáva po nej sirota malý Carlos. Toho sa ujme prominentný advokát Furstenberg a rozhodne sa ho umiestniť v domove Nadácie Ahrendorffovcov, ktorý spravuje Antónia. Waltz so svojimi informáciami vyhľadá starého známeho advokáta, ktorý zacíti šancu na získanie časti majetku Ahrendorffovcov pre malého Carlosa a samozrejme tučnej provízie pre seba. Škandál s nemanželským synom Moritza Ahrendorffa je tak na svete.... Ale Antónii začína hroziť nebezpečenstvo aj z inej strany. Ako vychovávateľka k nej nastupuje Eva, spolužiačka zo strednej školy, ktorá s ňou tiež nemá čisté úmysly...(oficiální text distributora)
Celý popis


Hrajú:
ďalší herci


Réžia
Ernst Josef Lauscher
Produkcia
Ronald Mühlfellner
Soundtrack
Curt Cress

Scénar
Annette Simon
Trvanie filmu
105 min

Hodnotenie
46% (2.3) z 1 hodnotení
CSFD
44%
IMDB rating
6
Popis
Film Antónia - Slzy v raji sa natočil v roku 2003. Film je ohodnotený na 46%. Trvanie filmu je 105 min. Hlavné úlohy si zahrali Benjamin Sadler, Alexandra Kamp, Luis Tröger.
Názov
Antónia - Slzy v raji 2003

Diskusia k filmu Antónia - Slzy v raji

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
29. 05. 2016


Ďaľšie filmy 2003

v kinách

Hráči so smrťou
Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev
Demain tout commence
Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand
Flatliners
Kiefer Sutherland, Nina Dobrev, Ellen Page
The Founder
Linda Cardellini, Patrick Wilson, Michael Keaton
Spojenci
Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris
Z Paríža do Paríža
Dorian Le Clech, Batyste Fleurial, Patrick Bruel
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK